pochlubtese.czinforeferencekontakt

Reference 1


První je okovaná “kovářovic kobyla”. Web Angličtina Siblíková jsem dělal pro svou ženu v létě 2011. A byla to zakázka podle mého gusta, protože ona je bytost otevřená a má smysl pro humor. Výsledkem je, že už měsíc po spuštění webu měla plně obsazenou kapacitu a stále se hlásí několik nových zájemců týdně.

Reference 2

Jako druhý web jsem vybral realizaci pro Divadlo Polárka. Web je z roku 2002, takže dnes bych na něm už udělal spoustu věcí jinak. Stále však běží v přibližně stejné podobě, jen ho už nespravuji osobně. Je založen na redakčním systému, takže si ho divadelníci obhospodařují sami.

Reference 3

Když jsem nastoupil do Divadla Prkno, měli web roztahaný na několika serverech zdarma, zčásti nedostupný. Takže jsem koupil doménu a udělal podle grafického návrhu externího grafika web nový. Starám se o něj dodnes.

Reference 4

Ze zakázek pro výrobní sféru vybírám web pro mezinárodní strojírenskou firmu Sunnen a brněnskou stavební firmu Střechy Kugler. U prvního jsem originální obsah přizpůsoboval vzhledu webu mateřské firmy z USA, u druhého jsem měl naprostou volnost.

Reference 5

Nedávno jsem vytvořil kompletní web fyzioterapeutky Markéty Jánské, pro kterou jsem dělal i tištěné propagační materiály a vizitky.

Reference 6

Pro firmu Brus s.r.o. jsem vytvořil logo a nakódoval web podle šablony na redakčním systému Wordpress.

Objednat web

Levně a rychle
Levně a kvalitně
Rychle a kvalitně
email *
text *
Ochrana proti spamu. Kolik je sedm a šest?

© Jan Chlubný

Váš prohlížeč nepodporuje CSS animace, takže jste ochuzeni o pěkné vychytávky, se kterými jsem si docela vyhrál.